Saaremaa ja mandri vahel püsiühenduse
loomiseks on käimas järjekordsed kulukad uuringud, tööd tehakse samas ka
laevaühenduse parandamiseks.
Riik panustab lähiaastaiks sadu miljoneid Kuivastu ja Virtsu sadama rekonstrueerimiseks. Lõplik otsus püsiühenduse rajamise kohta sünnib tõenäoliselt pärast augustis alanud ja enam kui aasta kestvate uuringute tulemuste selgumist, vahendasid ERR Uudised "Aktuaalset kaamerat".
Augustis käivitunud Soome firma WSP Finlandi poolt tehtav uuring üle Suure väina teostatavate vedude korraldamise ja kaasnevate keskkonnamõjude kohta läheb maksma ligi 16 miljonit krooni ja järgmise aasta hilissügisel peaks uuringu tulemusena olema selge, kuidas hakkab tulevikus üle Suure Väina Muhusse ja Saaremaale pääsema: kas jätkatakse parvlaevadega, ehitatakse sild või tunnel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Uuringusse kaasatakse võimalikult palju teadlasi ja huvigruppe ning selle tulemustest lähtuvalt teeb püsiühenduse kohta otsuse valitsus.
Seotud lood
Lähiajal loodab Koguva vana sadama arendaja
saada selgust planeeritavate tööde tegemiseks loodetud 10 miljoni krooni suuruse
toetussumma osas.
Peaminister Andrus Ansip lausus Horvaatias
ametlikul visiidil olles, et investorid võiksid vaadata sadamate ja
ehitusobjektide poole, sest need lähevad saagiks.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.