Mullu trahviti pealinnas valesti parkinud
sõidukijuhte ligi 2,8 miljoni krooniga, mis on umbes kaks korda enam kui aasta
tagasi.
Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul pole kunagi varem nii palju valesti pargitud sõidukeid teisaldatud ja sellises summas trahve määratud, teatas linna pressiteenistus.
„See ei tähenda, et pealinnas on olukord halvenenud, vaid see on kindel märk sellest, et meie töö on efektiivsemaks läinud,” märkis Mutli. „Autojuhid võiksid siiski üles näidata lugupidamist kaaskodanike vastu ja pidada kinni parkimisreeglitest, kuna trahv on ikkagi regulatsioonivahend, milleks pole vajadust, kui autosid valesti ei pargitaks.”
2006. aastal määrati trahve ligi 1,3 miljoni krooni eest. 2007. aastal tehti trahve 2 779 400 krooni eest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Novembrikuus tasuti Tallinnas
mobiilsideoperaatorite vahendusel 3,5 miljonit krooni parkimismaksu, mis on
aegade suurim parkimismaksu kogumine läbi mobiilsideoperaatorite.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.