Endine sotsiaalminister Marko Pomerants
taunib valitsuse suutmatust lahendada probleeme, mis on viinud
meditsiinitöötajate võimaliku streigini.
"Meie valitsuse ministrid püüavad jätta muljet, et tervishoiuprobleemide lahendamine on nagu kübarast jäneste väljatõmbamine, minu küsimus on, kas kübarasse on jäänud veel mõni jänes, või on seal tühjus?" tõstatas Pomerants küsimuse.
"On selge, et meditsiinis on liiga vähe raha, kuid selle probleemi lahendus ei saa olla ühekordne rahasüst reservidest," märkis Pomerants, kelle hinnangul on lubamatu, et riik pakub tõsistele probleemidele lühiajalisi lahendusi.
Pomerantsi hinnangul on Ansipil tagumine aeg hakata käituma peaministrina ja selle küsimusega tõsiselt tegeleda. "Tuleb lõpetada valimiseelne propagandistlik laristamine ja viia ellu lubadused, mis on kirjas kehtivas koalitsioonileppes," lisas Pomerants.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Töövõimetusleht kirjutatakse välja
kooskõlas Ravikindlustuse seadusega ja sama seaduse alusel sotsiaalministri
määrusega kehtestatud tingimustel ja korras, teatas haigekassa.
Eesti tervishoiutöötajad alustavad 17.
jaanuari hommikul kell 8 üleriigilist üldstreiki, nõudmaks tervishoiu paremat
rahastamist.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.