Ülemiste linnakus osalust hoidnud Soome fond ei olnud üldse huvitatud siia raha panemisest – heal juhul vahetati mõni seinapaneel ära, kui see juba pooleldi rippumas oli, kirjeldas Mainor Ülemiste juht Sten Pärnits.
Hea lugeja! See siin on alles sisuka loo esimene lõik. Kui sa oleks tellija, saaksid seda artiklit lugedes teada:
- miks tundis Sten Pärnits, et Ülemiste City Soome osanike lahkumine tõi perele kergenduse;
- kuidas kirjeldab Pärnits tööd olukorras, kus tema isa Guido ja ema Kadi on mõlemad otsustajate ringis;
- milliseid investeeringuid jättis Technopolis Pärnitsa sõnul tegemata ja kuidas see linnaku arengut mõjutas.

- Sten Pärnitsa sõnul on nende peres nii, et see, mida perekonnal endal kõige rohkem on vaja, selle poole võiks püüelda.
- Foto: Andres Putting / Delfi Meedia / Scanpix
Kui Soome börsifirma Technopolis Plc kaks aastat tagasi osaluse müüs ja linnakule aluse pannud
Ülo Pärnitsa pere Ülemiste taas enda kontrolli alla sai, hingas perekond kergendatult. Justkui uut arenguetappi juhib eelmise aasta kevadest kolmanda põlvkonna Pärnits.
35aastane
Sten Pärnits ütleb intervjuus, et on Ülemiste juhina kahe tule vahel – Mainor Ülemiste nõukogu juhib isa Guido ning emaettevõtet
Mainor gruppi juhib ema Kadi.
„Enda motivatsioon ettevõtet juhtida, pere pärandit edasi viia, selles pole kahtlust, aga on ju õigustatud iga mõtleva inimese hirm, et kas sa tuled toime selle vastutuse ja juhtimisega. Praegu ma tunnen, et asjad toimivad, arenevad,“ lausus ta Äripäeva raadio saates
”Läbilöök“.
Kõik teavad, millisest perekonnast sa pärit oled ja see avab kindlasti palju uksi. Aga kas see mingitel juhtudel võib olla ka takistus? Oled sa midagi sellist tajunud?
Ma ei ole tagamõtete või varjatud mustrite hea tabaja – kui inimesel on minust eelarvamus, siis ma seda üldiselt ei taba. Sellist otsest sõnumit mulle, et sa oled ju onupojapoliitika tõttu siin positsioonil, sa ei ole professionaal ega tõsiseltvõetav, seda absoluutselt pole olnud.
Üks töötaja ütles küll, et tal olid tugevad eelarvamused minu osas, et mis see mees siin hakkab tegema, ta pole ju kuskilt konkursilt läbi käinud ja on selline noor nolk, aga kui ta oli minuga kaks aastat koos töötanud, ütles, et väga positiivne üllatus ja hea kogemus minuga. See tegi rõõmsaks.
See on üks kogemus töötajatega, aga üldiselt – hakata juhiks ja saada endale ports alluvaid, kuidas see on läinud?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pärnits: pole sellist suhtumist riigiasutustelt kohanud
Ülemiste linnakut arendava Mainor Ülemiste tütarfirma esitas töötukassa vastu hagi, sest riigiasutus taganes eellepingust ega sõlminud uue peakontori kümneaastast üürilepingut.
Tänavuse Otsustajate TOPi jõudnuid silmates tasub tähele panna, et esimese saja otsustaja seas on vaid kaks tegijat, kellel vanust alla 35 aasta.
Äripäev alustab augustis noorte juhtide klubiga, millega ootab liituma nii ealiselt noori juhte kui ka hiljuti juhiks saanud inimesi.
Ülemiste City linnakus algas ligi 5000 ruutmeetri suuruse seinamaali loomine, millest saab üks Euroopa ja terve maailma suuremaid ühe kunstniku juhitud spreikunstiteoseid. Maali autor on tänavakunstnik Silver „SBoy“ Seeblum, kes plaanib koos meeskonnaga teose lõpetada sügisel.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.