Ameeriklased on ühe rohkem pettunud Obama poolt juhitud riigis, kuna inimesed ei ole rahul majandusnäitajatega.
Bloomberg’i küsitluse järgi on toetus Obamale langenud 61 protsendilt 37 protsendini.
Ainult 30 protsenti inimestest on kindlad, et nad hääletavad uue presidendi valimiste ajal Obama poolt. 36 protsenti inimestest ütles, et nad kindlasti ei hääleta uutel presidendivalimistel Obama poolt ning ootavad uut kandidaati.
„Majandustulemustest on näha, et Obama ei ole taganud sellist majanduskasvu nagu ta lubas,“ ütles Sharon Ortiz (Ameerika elanik) uudisteagentuurile Bloomberg.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Ameeriklased on skeptilised vabariiklaste kontrolli üle Valges majas. 60 protsenti valijatest on öelnud, et kui vabariiklaste kandidaadid ei hakka tegelema sotsiaalprobleemidega, siis nende tagasi valimine ei ole tõenäoline.
Seotud lood
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.