Koolitus- ja kinnisvaraärimees Villu
Parvet, ei vaidleks maksuametiga vaid lahendaks tekkinud olukorra läbirääkimiste
ja kompromissi teel.
Mitmes valdkonnas tegev ärimees Parvet vastas aripaev.ee päevaküsimusele, kas vaidleksid maksuametiga?, et pigem üritaks läbirääkimiste teel kompromissini jõuda.
„Ma arvan, et maksuametiga ei vaidleks, vaid pigem üritaks läbirääkimiste teel kompromissini jõuda,“ sõnas ärimees. Parveti sõnul on ametnikud muutunud kliendisõbralikumaks, kui varem.
Mehe sõnul on tal viimati maksuametiga tegemist olnud, ning õnnestunud kompromissini jõuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Premia Tallinna Külmhoone tegevjuht Kuldar
Leis vastas aripaev.ee päevaküsimusele – kas julgeksite maksuametiga
vaielda? –, et julgeks küll!
Eesti Loto juhatuse esimees Aivar Lepp
julgeks oma õiguste eest seista, kui maksuamet kipuks talle liiga tegema.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.