Eesti Loto juhatuse esimees Aivar Lepp
julgeks oma õiguste eest seista, kui maksuamet kipuks talle liiga tegema.
Aivar Lepp vastas tänasele aripaev.ee päevaküsimusele, kas julgeksid maksuametiga vaielda, et julgeks küll, kui kõik juriidiliselt korrektne oleks.
„Ma arvan, et kõigepealt pöörduksin mõne juristi poole,“ sõnas Lepp ja lisas, "loodan, et seda vajadust ei teki. Kuid kui kõik juriidiliselt korrektne oleks, siis julgeks maksuametiga vaielda küll.“
Seotud lood
Premia Tallinna Külmhoone tegevjuht Kuldar
Leis vastas aripaev.ee päevaküsimusele – kas julgeksite maksuametiga
vaielda? –, et julgeks küll!
Koolitus- ja kinnisvaraärimees Villu
Parvet, ei vaidleks maksuametiga vaid lahendaks tekkinud olukorra läbirääkimiste
ja kompromissi teel.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.