Maalehe tegevjuht Kadi Lambot peab aasta
tagasi Eesti toitlustusasutuste kehtestatud suitsetamiskeeldu igati õigeks.
„Ei, mind see ei häiri, arvan, et see on õige keeld,“ vastas Lambot tänasele aripaev.ee päevaküsimusele „Kas Teid häirib suitsetamiskeeld kohvikutes-baarides?“.
Lambot võitleb ise suitsetamise vastu läbi Eesti Vähiliidu ja peab keeldu oluliseks nii inimeste tervise hoidmise poole pealt kui ka emotsionaalses plaanis.
Seotud lood
SEB Panga makroanalüütik Hardo Pajula
arvab, et riik läheb igasuguste piirangutega liiale.
Tippkokk ja restoraniärimees Imre Kose peab
suitsetamiskeeldu restoranides õigeks.
Judokas ja spordiklubi Arigato rajaja
Indrek Pertelson leiab, et suitsetamiskeelt Eesti
kohvikutes-baarides-restoranides on igati positiivne.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.