Tippkokk ja restoraniärimees Imre Kose peab
suitsetamiskeeldu restoranides õigeks.
„Ausalt öelda ei häiri mind suitsetamiskeeld. Me keelasime Vertigos (Imre Kose restoranis Tallinna kesklinnas - toim) suitsetamise ära juba enne, kui seadus Eestis kehtima hakkas. Oleme igati selle poolt, et restoranis ei suitsetataks,“ rääkis Kose, kes ise kuulub enda sõnul pühapäevasuitsetajate kilda.
Seotud lood
Maalehe tegevjuht Kadi Lambot peab aasta
tagasi Eesti toitlustusasutuste kehtestatud suitsetamiskeeldu igati õigeks.
SEB Panga makroanalüütik Hardo Pajula
arvab, et riik läheb igasuguste piirangutega liiale.
Judokas ja spordiklubi Arigato rajaja
Indrek Pertelson leiab, et suitsetamiskeelt Eesti
kohvikutes-baarides-restoranides on igati positiivne.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.