Peaminister Andrus Ansip kommenteeris
pressivaenlase 2007 tiitlit, et ta on olnud pressisuhtes alati avatud.
„Seda miks ma tiitli sain peaks küsima neilt, kes hääletusel osalesid,“ kommenteeris Ansip. „Osade meelest olin sõber, osade meelest vaenlane,“ märkis ta.
„Olen olnud pressi suhtes alati avatud ning keerutama oma arvamused välja öelnud,“ rääkis pressivaenlane. Ansip lisas, et valitsuse kommunikatsioon on aktiivne ja operatiivne ning nende pressikonverentsid on väga populaarsed.
„Neid peaministreid pole palju, kes mobiiltelefonile vastavad,“ ütles peaminister. „Eesti on maailmas pressivabaduselt kolmandal kohal ning mul pole olnud vähimatki tahet pressivabadust takistada,“ rääkis Andrus Ansip.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Peaminister Andrus Ansip avaldas tänasel
valitsuse pressikonverentsil imestust, et e-valitsust kasutatakse mujal maailmas
väga vähe.
Eilne valitsuse istung oli selle valitsuse
kõigi aegade lühem ja kestis kokku 2 minutit. Selle ajaga suutis valitsus
vaadata läbi 20 päevakorrapunkti.
EALLi täiskogu valis peaminister Andrus
Ansipi 2007. aasta pressivaenlaseks.
Eesti Ajalehtede Liidu esimees Aavo Kokk
ütles aripaev.ee-le, et nii üksmeelset otsust pressisõbra ja –vaenlase tiitli
jagamistel pole ammu olnud.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.