Tallinna linnapea Edgar Savisaar esines
täna Värner Lootsmanni seatud alkoholikeelu toetava avaldusega. Ühest küljest
mõistetav, et erakonnakaaslane kaitseb erakonnakaaslast.
Teisest küljest tekib mul kui lihtinimesel küsimus, et miks Savisaar ikkagi nii väga õllemüüki piirata tahab. Spekuleerides arvan, et äkki on Keskerakonna juhil endal probleeme alkoholiga. Et meeril ikka käed jalad tööd täis on, pole võimalust professionaalset abi otsima minna, sestap väike trikk alkoholipiiranguga ning ongi võimalus olemas – alkoholi poest osta ei saa.
Niisiis - pole jooki, pole probleemi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: 1706-aripaev
Seotud lood
Tallinna linnavalitsus esitas täna
linnavolikogule määruse eelnõu, millega alkohoolse joogi jaemüük pealinna
kauplustes on keelatud õhtul kella 20.00-st kuni hommikul kella 8.00-ni, teatas
pressiteenistus.
Tallinna linnapea Edgar Savisaar avaldas
täna kahetsust plaani üle tühistada Harju maavanema määrus alkoholimüügi
piiramiseks, vahendas Eesti Päevaleht.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.