• OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 500−0,32%7 476,76
  • DOW 300,25%51 695,31
  • Nasdaq −1,1%26 226,94
  • FTSE 1000,72%10 437,85
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,83
  • OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 500−0,32%7 476,76
  • DOW 300,25%51 695,31
  • Nasdaq −1,1%26 226,94
  • FTSE 1000,72%10 437,85
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,83
  • Indrek MäeIndrek Mäe
Investor Toomase tund
00:00
Grab2Go - märkida või mitte?

Kuni 23. maini saab märkida Tallinna börsi First Northile pürgiva Grab2Go aktsiaid, usutleme selles valguses ettevõtte kaasasutajaid - tegevjuht Mart Viilipust ja müügijuht Reio Orasmäed.

Muuhulgas tuleb tänases investor Toomase tunnis juttu sellest, kuidas kavatsetakse jõuda ca 9000 euro suurusest käibest mõne aastaga 12 miljonini ning arutleme, mille poolest on nende toode unikaalne. 

Võtame jutuks ka Grab2Go optsiooniprogrammi ja vaatame otsa aruannetest vastu paistvatele numbritele. 

Saadet juhib Indrek Mäe Äripäeva börsitoimetusest. 

Foto: Andras Kralla

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele