Postimehe ASi juhatuse esimehe ja vastutava väljaandja Mart Luige arvates on uue ajakirja Hello! väljaandmine oluline käik.
„Konkurents peab ikka turul olema,“ ütles Luik, kelle jaoks on see edasiviiv jõud. Tema sõnul poleks nad astunud sammu
hakata välja andma ajakirja Hello!, kui nad ei näeks selles perspektiivi. Tema hinnangul võiks Eesti meedia laiemalt olla huvitatud olla esindatud kõigis põhilistest meedialiikides.
Luik tõdes, et uus ajakiri võib tihendada turul konkurentsi. „Lugejad ja tellijad hääletavad vastavalt rahakottidega või osa oma ostudega,“ lausus Luik.
Ideid uute väljaannete kohta on Luige sõnul ka tulevikuks, kuid nendest on veel vara rääkida. Praegu tegeletakse nende projektidega, mis on ära otsustatud ja käivitatud, lisas Luik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Luik ütles, et tema pole kunagi olnud nõus väitega, et Eestis on tihe valik erinevaid ajakirju. Nimetusi on küll palju, kuid vaadates näiteks kuukirjade segmenti leiab sealt kitsa niši ja suhteliselt väikeste tiraažidega väljaandeid, täpsustas Luik. Tema sõnul ongi sellise meedialiigi spetsiifika see, et leidub väga palju pakkumisi, mistõttu on võimalik valida oma huvidest ja rahakotist lähtuvalt.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.