Transpordi ametiühing korraldab täna hommikul Tartus, Pärnus ja Kuressaares piketid, et Tarbuse ja GoBusi ettevõtetes nõuda bussijuhtidele palgatõusu ning juhtida tähelepanu bussinduses valitsevatele probleemidele.
Transpordi ametiühingu aseesimehe Jaan-Hendrik Toomeli sõnul on pärast bussijuhtide sektorilepingu läbirääkimiste luhtumist autoettevõtete liiduga käimas läbirääkimised mitme tööandjaga ettevõtte tasandil ning pikettidel soovivad bussijuhid öelda, et tänase palgaga ei ole nad enam nõus töötama.
„Värske kollektiivleping koos palgatõusu ja töörahuga on ametiühingul aasta alguses sõlmitud Sebes ja Eesti Bussis,” sõnas Toomel lisades, et palgakõnelused on täna pooleli GoBusi ja ATKO ettevõtetes.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tartu linnas bussiliiniveo teenust osutava AS Sebe omaniku Hugo Osula arvates kaotasid bussijuhid Tallinnas streiki korraldades klientide usalduse.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.