Peaminister Andrus Ansip ütles tänasel pressikonverentsil, et tal on häbi selle üle, mis juhtus 2011. aastal Reformierakonna sisevalimistel.
"Jätkame kindlasti reformierakonna kampaaniaga „Uhke Eesti üle“ Loomulikult ei ole mina uhke selle üle, mis 2011. aasta valimistel aset leidis. Indetiteedivarguse üle ma ei ole ka uhke,“ märkis Ansip. „Mul on häbi, mis juhtus. Ma olen uhke eesti rahva ja riigi üle.“
Eesti Ekspress avalikustas eelmisel nädalal, et pahaaimamatud Lääne-Virumaa vanainimesed osalesid enda teadmata peaminister Andrus Ansipi partei juhatuse moodustamisel Reformierakonna sisevalimistel 2011. aastal. Skandaali tõttu viskas juhatus erakonnast välja europarlamendisaadiku Kristiina Ojulandi.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Täna Reformierakonnast välja visatud Kristiina Ojuland tunnistas pärast juhatuse koosolekut ajakirjanikele, et on pettunud.
Reformierakonna sisevalimiste rikkumisi uuriva töörühma juhi Väino Linde sõnul on Viljandimaal kinnitust leidnud 24 rikkumist.
Peaminister Andrus Ansip ütles tänasel pressikonverentsil, et Reformierakonnast välja visatud Kristiina Ojuland peab Europarlamendis jätkamise ise otsustama.
Reformierakond viskas enda seast välja europarlamendi liikme Kristiina Ojulandi.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.