Praegu on nad mõistlikud - suhtlemine nendega on paranenud, ütles OÜ KIT Auto ja OÜ Võidusõidutehnika osanik Valter Teppan.
"Maksuamet on suhtlemist parandanud," kiitis Teppan. "Seal on inimesi, kellega suhelda, räägitakse rohkem, kui hetkel üles on antud. Mina olen küll rahul."
Teppani hinnangul on ka maksuameti töö oluliselt paremaks muutunud. "Samas, ähvardused, mis sealt tulevad, hirmutavad," märkis ta. "Näiteks mingid uued seadused, mida tahetakse vastu võtta."
Äripäev küsis ettevõtjatelt, kas nende hinnangul on maksu- ja tolliamet paremini tööle hakanud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Kadri Jakobson, Ave Lepik
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üheksakümnendate keskel olid Eesti toidutööstuse Nokiaks kalakonservid, millest vaatasid vastu kurbade silmadega sprotid. Neil oli idaturul hea minek. Raha teenimist kalade kurvad silmad ei takistanud, meenutab Äripäeva peatoimetaja asetäitja Aivar Hundimägi.
Tundub, et maksu- ja tolliamet teeb oma tööd põhjalikumalt kui nad varem seda tegid, hindas AS Ingle tegevjuht Vello Kivimurd.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.