Esimesel advendil leidis Keskerakonna esimehest Tallinna linnapea Edgar Savisaar aega kohtumaks Reformierakonna liikme ja suursponsori Märt Vooglaiuga. Asjaosaliste sõnul räägiti advendist ja Viimsi vallast, ent kohtumisel oli ka kolmas jututeema.
"Miks te arvate, et advendi ajal ei räägita advendist?" tõrjus Savisaar enne kohtumist Äripäeva ajakirjaniku küsimusi. Vooglaid oli toona väheke jutukam. Tema valutab südant Viimsi valla korruptsiooni pärast ning seda oli vaja Tallinna linnapeaga arutada.
Äripäeva andmetel oli Vooglaiu peamiseks mureks kurta Savisaarele, et abilinnapea Arvo Sarapuu takistab ühele Tallinna linnaettevõttele kuuluva kinnistu omandamist, mida ta koos erakonnakaaslasest kinnisvaraärimehega noolib. Sinna plaanitakse uut kaubanduskeskust.
Milline magus kinnistu on mängus, loe homsest Äripäevast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: 1321-aripaev
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Tallinna linnapea Edgar Savisaare sõnul rääkis ta kohtumisel ettevõtja Märt Vooglaiuga advendist, siis Vooglaiu kinnitusel kõneldi Viimsi probleemidest.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.