USA majandus kasvas I kvartalis 2,4% ehk vähem, kui analüütikud ootasid, vahendab Bloomberg.
Teisel ülelugemisel kasvas majandus vähem. Analüütikud ootasid, et korrigeerimist ei tule ja majanduskasvuks jääb esialgsed 2,5%.
„Majandus on jätkuvalt OK,“ ütles BNP Paribasi USA analüütik Jelena Shuljatjeva. „Aasta alguse majanduskasv on korralik. Majandus võtab teisel poolaastal hoo üles, kui kulude kokkuhoiu efekt nõrgeneb.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jaapani börsiindeks Nikkei tõusis täna 1,4 protsenti pärast eilset viieprotsendilist kukkumist. Aasia turgude sentiment Föderaalreservi võlakirjade ostmise programmi lõppemise pärast näitas paranemist.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.