Juulis alustas SEB esimese Eesti suurettevõttena tööandja pensioni maksmist töötajatele. Liitunud on juba ligi 400 SEB töötajat.
SEB tööandja pensioni maksmine toimib põhimõttel, et ettevõte maksab kaks protsenti töötaja brutotasust tema III samba pensionivarasse, kui töötaja ise panustab samuti oma palgast kaks protsenti. See tähendab, et süsteemiga liitumine on vabatahtlik ja kogunenud vara jääb töötajale alles ka pärast töölepingu lõppemist.
“SEB eesmärk on tulevikus oma tööandja pensioni programmi täiendada ja edasi arendada,” ütles SEB personali ja koolituse divisjoni asedirektor May-Liis Veinjärv.
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.