Täna vastutava peatoimetaja kohale asuv Anvar Samost peab meediaväljaande eri osad tõhusale koostööle panema, ütles Postimehe nõukogu esimees Mart Kadastik.
Kadastiku sõnul oli nõukogus juba mõnda aega jutuks, et Postimees tuleks üle viia publisher-süsteemile, kuid puudus juhi kohale sobiv inimene. "Meie ei initsieerinud Samosti lahkumist BNSist," märkis Kadastik. "Kui me aga sellest teada saime, leidsime, et ei tohiks jätta võimalust kasutamata, ja pakkusime seda kohta."
Kadastiku kinnitusel Postimehe vastutava peatoimetaja kohale teisi kandidaate ei olnud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Anvar Samost ütles, et tutvub kõigepealt olukorraga, kuid Postimees jääb endiselt Eesti ühiskonna kandvaks osaks ning tähtsaimaks multimeediafirmaks.
"Vastaks sellele mõne kuu pärast, kui olen tutvunud, kuidas Postimehes asjad käivad," vastas Samost Äripäeva küsimusele, mida ta plaanib muuta, värskendada või elavdada.
Postimehe senine peatoimetaja Merit Kopli jätkab oma ametis.
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.