Väikefirma omaniku kinnitusel jättis suurärimees Alexander Kofkini püsti pandud Meriton SPA hotell alltöövõtjale maksmata saadud laudlinade eest.
"Kui tuleb kohtusse minna, siis tuleb kohtusse minna. Las kohus siis otsustab, kas tänases Eestis saabki niimoodi tasuta asju," ütles ETV saatele "Pealtnägija" väikeettevõtja Tarmo Moltsar (27).
Kaks aastat tagasi korraldas hotell hanke laudlinade ja lauaseelikute ostuks ning parimaks pakkujaks osutuski Tarmo Moltsari firma. Tellimuse kogumaht oli ligi 240 000 krooni, kirjutas ERR.
"Tänase päevani pole ühtegi krooni veel saanud. Häbiväärne lugu tegelikult," nentis Moltsar.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Hotell ei taha raha maksmisest kuuldagi, sest väidetavalt ei vastanud Moltsari kaup lubatule.
Autor: 1706-aripaev
Seotud lood
Ärimees Aleksander Kofkin võttis mullu oma ettevõttest Meriton Hotels AS 462 000 eurot dividende. Tänavu on plaanis võtta 500 000 eurot.
Eestis kokku 20 kohvipoodi omav kohvikukett Coffee In omandas Alexander Kofkini ettevõttele kuulunud viis Tallinnas asuvat kioskit.
Rootsi päevalet Dagens Industri kirjutab arvustuse Meritoni hotellist Tallinnas, kiites teenuste tasku-kohasust.
Täna pärastlõunal avavad Tallinna linnapea
Edgar Savisaar ja abilinnapea Jaanus Mutli Lasnamäel Uus Pae bussipeatuses
toidukioski Originaal Viinivorstid, mille pani sinna püsti Keskerakonna
suursponsor Alexander Kofkin.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.