Harju maakohus kuulutas täna välja Guido Sammelselja enamusosalusega telekommunikatsioonifirma Norby Telecom pankroti ning nimetas firma pankrotihalduriks Ene Ahase.
Esimene võlausaldajate üldkoosolek toimub 30. juunil Harju maakohtu Kentmanni tänava tsviilkohtumajas, vahendasid ERRi uudised.
Vaatamata võlausaldajate heakskiidule jättis kohus mullu suvel Norby Telecomi saneerimiskava kinnitamata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Beta Systemsi kaudu Norby Telecomis enamusosalust omav Sammelselg pankrotistus mullu detsembris.
Seotud lood
Pärast seda, kui detsembri alguses jäi ostjate puudumisel oksjonil müümata pankrotistunud ettevõtja Guido Sammelselja kunstikogu, pandi teosed nüüd ükshaaval müüki.
Norby Telecomi suuromaniku Guido
Sammelselja sõnul pole saneerimisprotsessiga alustanud ettevõte vaid tühjalt
seisev maja, vaid korraliku rahavooga ettevõtmine, mis vajab ajutiselt
võlausaldajate eest kilpi ning uut süsti taas lendu tõusmiseks.
Registrid näitavad, et ärimees Guido
Sammelselg kirjutas 5. märtsil Särgava allee kinnistu ja osaühingu Beta Systems
eelmisel päeval asutatud firmale Firm Hand Management.
Guido Sammelselja suuromanduses olev Norby
Telecom ja Linxtelecom kirjutasid alla kavatsuste lepingule, mille järgi
Linxtelecom omandab lähitulevikus Norby Telecomi andmesideteenuste ja
IP-kõneside (VoIP) äriüksused.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.