Riigihanke nõuete rikkumises kahtlustatav
Pärnu linnapea Mart Viisitamm lasi eelmise nädala keskel enda ja abilinnapea
Simmo Saare kabinetist pealtkuulamisseadmeid otsida, kuid ei leidnud neid.
Pärnu Postimehe sõnul kirjeldab tänases Kesknädalas Viisitamm, kuidas kolm tundi pärast tema kabinetis toimunud koosolekut saabus majja kaitsepolitsei ametnik, kes koosolekul arutatud platsi parkimiskorralduse vastu huvi tundis. “Selliseid vihjeid võib linnavalitsuse tegevusest leida küll ja küll, aga see oli ikka väga kummaline juhtum,” ütles Viisitamm ja lisas, et loodetavasti oli tegu kokkulangevusega.
Viisitamm ei soovinud üksikasjalikult kirjeldada, kes ja milliste aparaatidega kabinettides pealtkuulamisseadmeid otsis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Prokurör nõudis täna Pärnu maakohtus keskerakondlasest endisele linnapeale Mart Viisitammele ligi 30 000 krooni suuruse altkäemaksu võtmise eest tingimisi vanglakaristust, vahendas ERRi uudisteportaal.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.