Trans-Kullo omanikud jõudsid vara jagamise
küsimustes kokkuleppele ning tükeldafad firma viieks, selgub Ametlikes
Teadaannetes avaldatust.
Trans-Kullo omanikud allkirjastasid jagunemislepingu 10. oktoobril. Kogu firma vara antakse üle jagunemise käigus asutatavatele osaühingutele Primos Invest, Kantauro Invest, Havila Invest, Mirale Grupp Invest ja Deleter Invest.
Trans-Kullo osanik Endel Siff ütles aripaev.ee-le juba aprillis, et Trans-Kullo omanikud kavatsevad ettevõtte vara aktsionäride lahknenud ärihuvide tõttu jagada, mis võib päädida Trans-Kullo likvideerimisega.
Seotud lood
Primos OÜ omanik ja Trans-Kullo osanik
Endel Siff ütles täna aripaev.ee-le, et Trans-Kullo on aktsionäride erinevate
ärihuvide tõttu läinud jagunemisele, mis võib lõppeda ettevõtte
likvideerimisega.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.