Raadio Viru programmijuht Andrus Kuzmin
lahkus augusti alguses töölt, kuna tal keelati teha Edgar Savisaart ja tema
erakonda puudutavaid uudiseid.
4. augustist lahkus ametist Raadio Viru senine programmijuht Andrus Kuzmin, põhjendades oma sammu erimeelsustega programmi sisu suhtes, samuti tõi ta põhjenduseks raadiojaama kehva majandusliku seisu, kirjutas Virumaa Teataja.
«Raadio omanik Sergei Smirnov keelas kajastamast ja kommenteerimast uudiseid, mis puudutasid Keskerakonna ja selle juhi Edgar Savisaare tegemisi,» ütles Kuzmin. Edgar Savisaar müüs oma osaluse raadiojaamas tänavu kevadel.
Raadio Viru programmi väljastav MKS Grupp OÜ võttis programmi koostama kohaliku meelelahutusagentuuri Arka Agentuur.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Varem Edgar Savisaarele kuulunud Raadio
Viru kaubamärki esindav osaühing MKS Grupp on leidnud endale uue omaniku.
Emori kevadise raadioauditooriumi
päevikuuringu andmeil on eestlaste hulgas jätkuvalt suurima kuulajaskonnaga
Vikerraadio ja mitte-eestlaste hulgas Raadio 4.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.