Aprillirahutuste korraldamises süüdistatav
Öise Vahtkonna liige Dmitri Linter kutsus kõiki Eestis elavaid venelasi käituma
pronksiöö aastapäeval vaoshoitult ning mitte alluma provokatsioonidele.
"Ma nõustun siinkohal valitsusega ja kutsun kõiki sel päeval oma käitumist kindlalt kontrollima," ütles Linter novosti.etv24.ee intervjuus.
"On väga oluline, et käituksime sel päeval vaoshoitult ja näitaksime, et oleme kõik eurooplased, sest kõik, kes me siin riigis elame, oleme ühed ja samad inimesed ning tahame, et see riik areneks," rääkis Linter
Linter on koos Mark Sirõki, Maksim Reva ja Dimitri Klenskiga kohtu all, kus neid süüdistatakse eelmise aasta aprillis toimunud rahutuste korraldamises.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Transiidiga seotud ettevõtted ja
analüütikud löövad kokku eelmise aasta majandustulemusi - pronksiöö kahjumiks
võib Eesti riigile kujuneda kuni 6,8 miljardit krooni.
Täna alanud kohtuprotsessil ütles Mark
Sirõk, et pronksiöö peaorganisaatorid niikuinii reaalselt karistada ei saa. Tema
kaaskohtualune Maksim Reva märkis: "Prokurör on närvis ning karta pole
midagi."
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.