Riigikogu liikme Igor Gräzini sõnul on
Eesti ja Vene omavahelised suhted ajaloo parimad.
"Eesti-vene head suhted jätkuvad. Arvan, et Eesti ja Vene omavahelised suhted on ajaloo parimad. Eesti sai võimalikest parima Venemaa presidendi. Zjuganov on väsinud, Žirinovski ei tee ära. Midagi halba sealt ei tule," vastas Gräzin tänasele päevaküsimusele, mida ootate president Dmitri Medvedevilt.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Riigikogu liikme Silver Meikari sõnul ei
tasu loota, et me tänu uuele valitud presidendile hakkaksime Venemaaga nüüd
paremini läbi saama, sest suurnaabri jaoks oleme meie vaid Lääne käpiknukk.
Sillamäe sadama nõukogu esimehe Tiit Vähi
sõnul tuleb Putinit tunnustada selle eest, et ta valis enda järglaseks
liberaalsete vaadetega Dmitri Medvedevi, mitte ei läinud põhiseaduse muutmise
teed.
Riigikogu Isamaa ja Res Publica Liidu
fraktsiooni liige Marko Mihkelson ei usu, et Medvedjevi valimine Venemaa uueks
presidendiks midagi Eesti-Vene suhetes muudaks.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.