Edgar Savisaare juhitud Tallinna
linnavalitsus tegi linnavolikogule “ettepaneku” anda Tallinna teenetemärk
Keskerakonna veteranidele Vladimir Panovile ja Kalev Kallole.
Ettepanek" on jutumärkides sellepärast, et Keskerakonnale kuulub volikogus monopoolne ainuvõim, mistõttu ettepaneku ukaasiks vormistamine tuleval neljapäeval on väga tõenäoliselt vormitäite küsimus, kirjutas Eesti Ekspress.
Teenetemärgi peaks linnavalitsuse arvamuse kohaselt "Tallinnale osutatud eriliste teenete eest" saama kokku 16 isikut. Ent kahe keskerakondlase puhul tekitab teenetemärgi saamise põhjendatus pehmelt öeldes küsitavusi. Need on kõrgeid poliitilisi ametikohti pidanud shy;Vladimir Panov ja Kalev Kallo.
Vladimir Panov sai kuulsaks Tallinna abilinnapeana, kellel politsei 2001. aastal altkäemaksukahtlusega käed raudu pani.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna linnapea Edgar Savisaar ja
abilinnapea Jaanus Mutli külastavad täna Viimsi vallavalitsust, et kohtuda
vallavanem Urmas Arumäe ning abivallavanem Endel Lepikuga ja arutada pealinna ja
Viimsi vahelise koostöö arendamist.
Vene uudisteportaal Novoje Russkoje Slovo
imestab: "???? ???????? ?? ????? ????? ?????? ????????! (Tallinna linnapeal ei
lasta saada teiseks Putiniks?! - toim.)"
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.