Veerand tundi parkimist maksab alates
reedest, 1. veebruarist Tallinna kesklinnas neli krooni, südalinnas
üheksa krooni ja vanalinnas 18 krooni ning esimesed 15 minutit parkimist on igal
pool jätkuvalt tasuta.
Tallinna transpordiameti juhataja Andres Harjo sõnul kinnitati eelmise aasta Tallinna linnavolikogu 13. detsembri istungil määrus, millega kehtestati Tallinna kesklinnas, südalinnas ja vanalinnas uued parkimishinnad, mis hakkavad kehtima alates 1. veebruarist 2008, teatas Raepress. Kesklinna tasulise parkimise tsoonis, välja arvatud vanalinnas, võib tasuta parkida õhtul kella seitsmest kuni hommikul kella seitsmeni. Tasuta saab parkida ka laupäeviti kella kolmest pärastlõunal kuni esmaspäeva hommikul kella seitsmeni ning riiklikel pühadel. Vanalinnas on parkimine tasuline ööpäev ringi.
Sellest aastast maksab kesklinna elanikule oma kodu ees parkimiseks aastane parkimiskaart senise 100 krooni asemel 600 krooni.
Vabaduse väljaku parklas, mida haldab AS Ühisteenused, on uued hinnad juba alates 1. jaanuarist 2008.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna kesklinnas asuvates
parkimismajades hinnad ei tõuse, mõnes parklas on parkimine ka hoopis soodsam
kui linnatänaval.
Tallinna linnavalitsus teatas, et Tallinna
linnapeale Edgar Savisaarele helistas Intelligent Community Forumi (ICF)
asutajaliige ja peaorganisaator Louis A. Zacharilla ning õnnitles Tallinna linna
seitsme maailma arukaima linna hulka valimise puhul.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.