5. detsembril sõlmis SEB Eesti Ühispanga
Tornimäe kontoris otsekorralduslepingu EMT arvete maksmiseks SEB klient Eveliis,
kes jõulukinke ostma minnes avastas, et kogu tema raha on arvelt kadunud.
Pangast sai Eveliis teada, et 17. detsembril võeti tema kontolt maha kogu seal olnud raha, sest EMT oli esitanud panka 47 000-kroonise arve. Miks, ei saanud ta aga teada, kirjutas Tarbija24.
«Šokis pöördusin tagasi EMT esinduse poole ja sealt selgus, et pangatöötaja, kes minu otsekorralduse vormistas, oli viitenumbriks pannud ühe suurfirma viitenumbri ja oleksin pidanud eraisikuna maksma otsekorraldusega hoopis ühe firma telefoniarveid,» rääkis Eveliis.
SEB Eesti Ühispanga kommunikatsioonijuht Silver Vohu ütles Postimees.ee-le, et pangal on siiralt kahju, et selline probleem tekkis ning lisas, et kahjuks ei suuda pangasüsteem valet viitenumbrit tuvastada.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
EMT otsustas, et loobub alates 1.jaanuarist
2008 plaanitud minutipõhisest hinnastusest nii EMT lepingulises era- kui
ärisegmendis. Kõikidel EMT lepingulistel klientidel jääb kehtima sekundipõhine
hinnastus.
SEB Eesti Ühispank on otsustanud, et uute
SMS- ja kiirlaenu pakkujatega enam pangalingi kaupmehelepinguid ei sõlmita.
Hetkel ei ole võimalik kasutada SEB Eesti
Ühispanga kodulehte ega teha internetimakseid SEBis.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.