Arco Transpordi Itaalia osakonna
ekspediitor Ivari Allik kirjutab ettevõtte veebipäevikus, et Itaalias on sel
nädalal viimase 25 aasta suurim streik ning nende töö häiritud.
Blogis kirjutatakse, et jälgiti hoolega, kas Eesti bussijuhid hakkavad streikima või ei. "Aga kuna eestlane on suhteliselt rahulik ja tänaval ei taidle, siis õnneks lükati meil streik edasi,“ seisab seal.
Itaalias seisavad bussid, rongid, lennukid ja ka 90% muust transpordist. Teed on blokeeritud ja pooled bensiinijaamad suletud, sest kütus on juba otsas.
"Põnevaks teevad meil järgmise nädala, kui valitsusega kokkulepet ei saavutata, siis saame tööle hakata alles esmaspäevast, siis tuleb kahe nädala töö ära teha nelja päevaga, sest reedel, 21. detsembril hakkavad juba inventuurid pihta,“ kirjutas Allik ning lisas murelikult: „Loodan et ka kliendid meie olukorrast aru saavad“.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Go Busi nõukogu liikme Tiit Pruuli
sõnul on nad teinud nii palju kui võimalik, et streiki ära hoida.
Kalaabria maakonnas Reggio Calabria provintsis tungis noaga relvastatud mees
lasteaeda ning võttis pantvangi 15 lasteaia last ning 2 kasvatajat, vahendas
Newsru.com.
Täna keskpäeval selgus, et Eesti
Transpordi- ja Teetöötajate Ametiühingu ning Autoettevõtete Liidu juhid leppisid
töötingimustes kokku ja kavandatud streik lükkub edasi.
Hispaanias ja Prantsusmaal nädalavahetusel
alanud kütusehindade tõusu vastane protest tähendab suuri kulusid veofirmadele
Soomes.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.