Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Tarmo
Kriis ei arva, et Eesti peaks 2008. aastal Belgradis toimuval Eurovisioonil
osalema.
Aripaev.ee päevaküsimusele, kas Eestil on mõtet osaleda Eurovisiooni lauluvõistlusel, vastas Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Tarmo Kriis esialgu, et osaleda võiks.
"Võiks ikka osaleda küll, kuid muusikaliselt ei ole selle konkursil enam erilist mainet," sõnas Kriis. "Eurovisiooni maine on langenud." Pärast viivukest järelemõtlemist otsustas ta siiski oma sõnadest taganeda ning arvas, et Eesti ei peaks lauluvõistlusel osalema.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Muusikaärimees Ivar Must nõuab Lauri Laubre
firmalt kohtu kaudu 240 000 krooni, väites, et viimane on müünud temalt luba
küsimata Dave Bentoni plaate kuulsa lauluga "Everybody", kirjutas Delfi.ee
Eurovisiooni Eesti eestvedaja Juhan Paadam
ei mõista, miks peaks arutlema teemal, kas Eesti peaks osalema Eurovisioonil või
mitte.
Aripaev.ee küsitlusest selgus, et
kolmandikku lugeajaid Eesti euroalulu saatus ei huvita.
Rootsi õhtulehed on Eurovisiooni tulemuste
tõttu raevus. Ajaleht Aftonbladet nõuab, et kogu «jama» tuleks üldse ära
lõpetada, lisades, et Eurovisiooni lauluvõistlus suri Helsingis.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.