Keskerakondlane Vilja Savisaar tunnistas
tänases raadiosaates, et tema erakond ei looda Eesti rahvast täielikult
alkoholist võõrutada.
Savisaar ütles, et erakonna eesmärgiks on alkoholi kättesaadavuse piiramine, vahendas Postimees Raadio 2 saadet „Ülekuulamine“. „Eesti rahvast päris ümber ei kasvata, ta pole kunagi päris karske olnud,“ rääkis Vilja Savisaar.
Savisaare sõnul on keskerakond ühel meelel, et alkoholi tarbimine on iga inimese vaba valik ning neil pole midagi normaalse tarbimise vastu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Baltika Grupi jaemüügidivisjoni juht Maire
Milder arvab, et need kelle jaoks on alkoholipiirang kehtestatud, leiavad
võimaluse alati.
A. Le Coqi juht Tarmo Noop märkis
alkoholipiirangute küsimuse peale, et pigem võiks see olla
üleriigiline.
Tänasest aripaev.ee päevaküsimusest selgus,
et pea pooled (45%) lugejaist ei taha võtta ei majandusminister Juhan Partsi ega
justiitsminister Rein Langi poolt, öeldes, et ei poolda üleüldse
alkoholipiiranguid.
Paar nädalat kestnud alkoholimüügipiirang
Tallinnas pole erinevalt kardetust suuremaid jaekaubanduskette ostjateta jätnud.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.