Eesti Posti juhatuse liige Ahti Kallaste ütles, et
Eesti Post sulgeb 44 alakoormusega töötavat postkontorit erinevates regioonides,
teatas firma.
Kontorid pannakse kinni 1. novembriks ning neid hakkavad asendama nn postiautod.
Kallaste kommenteeris, et täna täidavad postiljonid väheasustatud aladel ka sotsiaalset rolli. "Uue süsteemi rakendumisel see roll jääb ja pigem isegi suureneb, sest meie kindel soov on motokandega enam tegeleda," lisas Kallaste.
Postiauto läbib iga päev kindlatel kellaaegadel kindlaks määratud piirkonna. Külaelanikud saavad postitöötaja ilma täiendava tasuta enda koju kutsuda, kui tahavad saata postipakki, täht- või väärtkirja, rahakaarti, tellida perioodikat või tasuda makseid. Postiljoni kojukutsumiseks tuleb täita spetsiaalne kutsekaart, helistada Eesti Posti või saata sinna e-kiri.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti Post avas täna Pärnus Lepa
kaubanduskeskuses kaasaegse ja kliendisõbraliku postkontori, teatas
firma.
Eesti Post võinuks kinnisvarabuumi toel
teenida kümneid miljoneid kroone, aga faktid räägivad, et firma on olnud oma
kinnisvarale rumal peremees, kirjutas Eesti Ekspress.
AS Eesti Posti juhatus ja SEB Eesti
Ühispanga juhid arutasid Postipanga teenuse arengukava ning võimalusi pakkuda
postibussist ka pangateenuseid, teatas postiettevõte.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.