Tallinna linnapea Edgar Savisaare sõnul ei
tasu teda peaministriga segi ajada, sest erinevalt valitsusjuhist tema puhkuse
ajal ametiautoga ei sõida, kirjutas Postimees.ee.
Tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil juhtis Savisaar meedia tähelepanu sellele, et ületas kiirust puhkuse ajal oma isikliku autoga sõites.
"Kuidas te ette kujutate, et ma ka puhkuse ajal sõidan ametiautoga? Ega mina ole peaminister," selgitas Savisaar.
Linnapea oma sõnul ametiautot ei juhi, vaid seda teeb alati autojuht.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Savisaare sõnul on pärast juhilubade äravõtmist tema tööl käimise võimalused mitmekesistunud.
"Küll ma need kolm kuud hakkama saan," ütles ta ajakirjanike küsimustele vastates.
Pressikonverentsi lõpus lausus linnapea, et on ajakirjanikes pettunud.
"Ma ootasin kahte küsimust, muud ei ole tähtsad. Esimene on kindlasti kiiruse ületamisest ja seda küsiti, aga geiparaadi kohta ei tulnud ühtegi küsimust," lõpetas linnapea pressikonverentsi.
Seotud lood
Eile tegi Ida prefektuur otsuse, millega
karistas Keskerakonna liidrit Edgar Savisaart kiiruseületamise eest kolmeks
kuuks juhulubade äravõtmisega.
Tallinna linnapea Edgar Savisaar ütles kohtumisel raudteelaste
ametiühingujuhtide Oleg Tsubarovi ja Tõnu Vaetsaga, et raudteelaste töö
kaotamise eest vastutab valitsus.
Sotsiaaldemokraat ja ajakirjanik Hannes
Rumm peab jaburaks mõtteks Edgar Savisaare välja käidud ideed selle kohta, et
riik peab hakkama kinni maksma eluasemelaene, mida laenuvõtjad ise enam tasuda
ei jaksa.
Raudtee tagasiostmist dirigeerinud endise
majandusministri Edgar Savisaare hinnangul ei oleks tema peaministriks oleku
korral transiidikriisi tekkinudki.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.