Venemaa noorteühendus „Naši” kavatseb
kolmapäeval blokeerida Eesti numbrimärkidega autode sõidu Venemaale, teatas
dp.ru.
Noorteühendus kavatseb Ivangorodis (Jaanilinnas) kinni pidada kõik Eesti sõidukid. „Nashi” aktivistid seovad aktsiooni oma nõudmistega, milleks on prokssõduri viimine endisesse asupaika.
Teisipäeval panid paarkümmend „Naši” aktiviste Ivangorodis üles telke. Vene tolli andmetel on Narva-Ivangorodi piiripunkt tähtsaim Eesti-Vene transpordisõlm, mida läbib päevas 150-200 kaubaveokit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Euroopa Liit on rünnaku all sest Venemaa
ründab Eestit, vahendas väliministeerium välisminister Urmas Paeti
avaldust.
RIA Novosti andmetel vahistas Vene miilits
Jaanilinnas kaheksa Naši aktivisti, kes püüdsid Eesti ja Venemaa vahelist
maanteed sulgeda.
Vene noorteühenduse "Naši" aktivistidele on
kehtestatud viieks aastaks Eestisse sissesõidukeeld, vahendas Itar-Tass.
Maksu- ja tolliameti piirijärjekordade
infost selgub, et Narva piiripunktis Venemaale pääsu ootavate autode arv on
nädalaga vähenenud 220-lt kahele.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.