Suprema Varahalduse strateeg Peeter Koppeli
sõnul kulutab arenenud riigi elanik aastas ligi miljon liitrit vett.
"Kui üldistada, siis me "sööme" naftat ja vett, sest just neid ressursse kulub meie olemasoluks just sellistest uskumatutes kogustest," kirjutas Koppel Eesti Ekspressis.
"Rääkimata sellest, et kohutavates kogustes vett kulub kas või naturaalsete ja kunstkiust kehakatete tootmisele, mille praktiline funktsioon on ammu unustatud ning millele täiesti ebaratsionaalse edevuse nimel kulutatakse ressursse nii, nagu homset ei olekski," muretses Koppel arvamusartiklis inimeste ületarbimise ja keskkonna pärast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Investeerimispanga Suprema strateeg Peeter
Koppel soovitas investoritel tänases Raadio Kuku saates "Majandusruum"
börsimulli tõttu vältida Hiinat.
Investeerimispanga Suprema portfellihaldur
Jaanus Hellat kommenteeris täna aripaev.ee-le, et Balti turgudel on hetkel
käimas n-ö ootefaas ehk oodatakse süütevõtme keeramist.
Suprema varahaldusstrateeg Peeter Koppel
ütles tänasel investeerimishommikul, et pingeline pole maailmas seis mitte
nafta, vaid bensiini osas.
Suprema Varahalduse strateeg Peeter Koppeli
sõnul on tulevikus edukad need, kes tegelevad millegagi, mis aitab
vähendada globaalset soojenemist.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.