Seni on mul mulje jäänud, et haridusministeeriumi asi on hariduse pärast muretseda. Muidu kohaliku omavalitsuse rahakoti peal elavate koolide ja lasteaedade remonti on ka ikka riigieelarvest toetatud. Laste rõõm peaks olema selle eest piisav tänu, kuid vahetult enne valimisi keskerakondlikule minister Repsile sellest ei piisa - aitäh peab olema öeldud kõlava ja selge häälega ning võimalikult suure rahva ees, muidu keeratakse rahasaajale trahv kaela. Toetaja avalik tänamine on hea komme, kuid eelkõige erafirmade sponsorluse puhul. On meil siis ministeerium või hoopis AS Haridusministeerium?
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.