Lennufirma SASi ja stjuardesside vahelise uue kollektiivlepingu läbirääkimised on kriisis, teatab Dagens Industri online väljaanne di.se.
Vana leping lõppes kevadel ja uue lepingu läbirääkimised lükati suvesse. Nüüd teatas skandinaavia pardateeninduse liit, et SAS ei hooli on töötajatest ja nende tervisest. Leping hõlmab kokku 1 200 lennuteenindajat.
Pia Kastebring, lennuteenindajate esindaja, ütles et läbirääkimised on jõudnud surnud seisu ja rahuloematus kabiinitöötajate seas on suur.
SASi juht Anders Ehrling ei olnud valmis kommenteerima, milline uus leping tuleb ja kuidas möödub streigioht.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Läbirääkimised uue kollektiivlepingu
sõlmimiseks kukkusid laupäeval läbi ja seetõttu on nüüd Taani lennumeeskondade
ühing CAU hoiatanud streikima hakata.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.