Oleg Rebane teatas täna, et peatab kuuluvuse linnavolikogus ja erakonnas, et käimasolev laimukampaania ei kahjustaks opositsiooni koostööd, kirjutab EPLO.
Oleg Rebane pöördub õiguskaitseorganite ja kohtu poole, et saada hinnang Keskerakonna ja ajalehe Kesknädal alusetutele süüdistustele.
„Keskerakond on sügisest saadik püüdnud oma võimu kindlustamiseks Tallinnas otsida kontakti opositsioonisaadikutega ja üritanud sealhulgas ka mind korduvalt ära osta. Praegune lavastus ja poliitilise hääletoru kaudu püsti pandud süüdistused on järjekordne provokatsioon opositsiooni kahjustamiseks,” ütles Rebane.
„Rõhutan, et laupäevane kohtumine oli keskerakondlase Tõnis Bittmani korraldatud, senistest väljaütlemistest on tõsi ainult see, et kohtumine toimus, ülejäänu jääb Keskerakonna ja tema häälekandja südamele ning
Artikkel jätkub pärast reklaami
õiguskaitseorganid peavad siin kindlasti välja selgitama tõe. Mina pole kedagi üritanud ära osta, taoline tegevus on omane Keskerakonna liikmetele,” rääkis Rebane.
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.