Ettevõtjad Anders Anderson ja Ivar Vendelin soovivad Ülemiste linnaku ehituses jätkuvalt kaasa rääkida, tõdes Ülemiste linnaku ehituse üks eestvedaja Sten Pärnits.

- Neljapäeval avati Ülemiste linnakus Tervisemaja 2, mis läks maksma ligikaudu 20 miljonit eurot. Kui palju hakkavad edaspidi linnaku arengus kaasa rääkima tänavu omanike sekka tulnud Anders Anderson ja Ivar Vendelin, näitab aeg.
- Foto: Marek Metslaid
Pärnits tõi hommikuprogrammis välja, et Anderson ja Vendelin on omanikud ja midagi igapäevaselt Ülemiste linnakus opereerida ei soovi. Küll on neil Pärnitsa sõnul olemas tootlussoovid.
Pärnitsa hinnangul on üle poole Ülemiste linnaku maa-alast veel täis ehitamata.
Juttu tuli ka täna avatavast uuest Ülemiste linnaku Tervisemajast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Intervjueeris Ken Rohelaan.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna halduskohus tühistas Go Groupi Rävala ärikvartali planeeringu osas, mis vähendab oluliselt kõrvalmaja korterite väärtust ning mille üle on ärikvartali naabermaja elanikud aastaid kaevanud.
Äripäeva raadio saates räägivad Hairmagicu asutaja Kristiina Kalev ja tema tütar, Cybercat juuksesalongis tegutsev Maria Kanter ettevõttest, mis on Eestis üks väheseid, kes valmistab juuksepikendusi ja parukaid algusest lõpuni kohapeal.