Roheidu Go Vertic paneb seinad elektrit tootma ning aitab vähendada hoonete rohmakat ökoloogilist jalajälge. Äripäeva raadio sisuturundussaates räägivad asutajad ACM Metali tiiva all kasvavast ettevõttest ja selle plaanidest.

- Go Vertic energiat tootev fassaad.
- Foto: Erakogu
Firma ambitsioon on saavutada 1 miljardi euro suurune käive ja täna tehakse sel suunal esimesi samme. Sel aastal on plaanis on siseneda Saksamaa turule.
Go Vertic on elektrit tootvate fassaadide osas selgelt pioneer ja nende ambitsioone toetavad ka ELi seatud kliimaeesmärgid.
Stuudios on Go Verticu asutajad, isa ja poeg Ain ja Kevin Kuusik. Lisaks eelpool nimetatud teemadele ei pääse me mööda ka perefirma juhtimisega seotud plusside ja miinuste analüüsimsest. Saadet juhib Hando Sinisalu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuula saadet siit:
Saadet ei õnnestunud laadida
Saate laadimisel tekkis ootamatu viga. Palun proovige mõne aja pärast uuesti.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?