Tänasest "Kasvupinnase" saatest tuleb välja, et Eesti köögiviljade tootjad katavad praegu ära vaid poole Eestis tarbitavatest köögiviljadest.

- Kadarbiku Köögivili OÜ juht Veiko Pak.
- Foto: Andras Kralla
Aasta esimeses pooles oli aianduse sütitavaim teema see, kas ukrainlased peaksid ikka tulema meie maasikaid korjama või mitte. Tegelikult pole see teema kuhugi kadunud – nii et arutame sedagi.
Viimase aja akuutseim teema on aga köögiviljade käibemaksu alandamine – kuidas sellega läheb ja kas tõesti aitaks see köögiviljade hinda alandada ja kohaliku kraami tarbimist suurendada?
Saates räägivad neist teemadest aiandusliidu juht Raimond Strastin ning ettevõtjaid esindab Kadarbiku Köögivilja OÜst Veiko Pak. Saatejuht on Linda Eensaar.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuula saadet siit:
Saadet toetab Agroekspert.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?