Äripäeva raadiosaates käis NG Investeeringute üks omanik Jüri Käo, kes rääkis ettevõtte plaanidest, rahapesust ja poliitilisest mängust.

- Suurettevõtja Jüri Käo hinnangul on pankadele rahapesu teemal liiga tehtud.
- Foto: Andras Kralla/Äripäev
Jüri Käo on ettevõtja, kes intervjuusid tihti ei anna, kuid kellel on alati oma arvamus. Käo rääkis sellest, kas ja mis tingimustel oleks ta nõus Tallinna Kaubamaja maha müüma ning miks ta Coop Panga aktsiat ei märkinud.
Käo avaldas ka arvamust rahapesu teemadel ja nentis, et skandaali puhkedes toodi ohvriks Eesti "pärismaalased". Tema sõnul tehti pankadele liiga.
Käo andis veel hinde peaminister Jüri Ratase valitsemisele ning rääkis, mis küsimustele Eesti poliitika kohta ta laias maailmas vastama peab.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Intervjueerija on Kaisa Gabral.
Kuula saadet siit:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eestis on tavaks, et kui perre sünnib juba mitu last, vahetatakse korter maja või ridaelamu vastu. Rohelus, igaühele oma tuba, kodukontor – just nendel põhjustel suunduvad inimesed üha enam linnast välja koduotsingutele. Tallinnas on aga uusi ja erilisi maju, kuhu mahub suur pere mugavalt elama nii, et kõigil on ruumi ja hea olla.