Aastast 2014 tegutsenud Investeerimisklubi tegutseb nüüdsest edasi Äripäeva investor Toomase nime all ning plaanib igasse kuusse eraldi ürituse, selgitas Äripäeva investeerimisürituste juht Morten Merila.
Merila rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et Investeerimisklubi üritusi tehakse erinevates formaatides: tulevad nii vestlusõhtud investoritega kui ka näiteks praktilised töötoad, raamatuesitlused ja külastused börsifirmadesse. Esimene külastus tehakse Tallinna börsil noteeritud Enefit Greeni, märkis Merila.
Morten Merilaga vestles Simo Sepp.
Fotol Enefit Greeni aktsionäride üldkoosolek. Foto autor: Liis Treimann.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.