• OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 500−0,21%7 484,59
  • DOW 300,24%51 688,8
  • Nasdaq −0,81%26 302,61
  • FTSE 1000,58%10 423,52
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,44
  • OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 500−0,21%7 484,59
  • DOW 300,24%51 688,8
  • Nasdaq −0,81%26 302,61
  • FTSE 1000,58%10 423,52
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,87
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,44
  • Simo Sepp
Hommikuprogramm
00:00
Taasavatud Investeerimisklubi läheb külla Enefit Greenile

Aastast 2014 tegutsenud Investeerimisklubi tegutseb nüüdsest edasi Äripäeva investor Toomase nime all ning plaanib igasse kuusse eraldi ürituse, selgitas Äripäeva investeerimisürituste juht Morten Merila.

Merila rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et Investeerimisklubi üritusi tehakse erinevates formaatides: tulevad nii vestlusõhtud investoritega kui ka näiteks praktilised töötoad, raamatuesitlused ja külastused börsifirmadesse. Esimene külastus tehakse Tallinna börsil noteeritud Enefit Greeni, märkis Merila.

Morten Merilaga vestles Simo Sepp.

Fotol Enefit Greeni aktsionäride üldkoosolek. Foto autor: Liis Treimann.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele