Seekordse „Investor Toomase tunni“ külaliseks on tippkulturist, investor ja ettevõtja Ott Kiivikas.
„Hakkasin Eesti aktsiatega pihta ja siis tulid peale need vaktsiini- ja elektriautode aktsiad. Loomulikult ei saanud minagi üle Modernast, Teslast, Niost ja Xpengist,“ rääkis Kiivikas. Kuigi neid aktsiad võttis ta enda sõnul suure hurraaga portfelli, siis pikemat plaani vaadates ei osanud ta neid õigel ajal realiseerida. Kiivikasel on portfellis erinevaid investeerimisvarasid, kuid Eesti aktsiad peab ta stabiilsemaks ja arusaadavamaks.
Lisaks uurisime, mida ühist võiks olla tippspordil ja investeerimisel, kuidas Kiivikas oma investeerimise pisikuga nakatus, mida peab Kiivikas Jaak Roosaarele meelde tuletama ning miks tema praegune investeerimine meenutab pigem harrastussportlase trennis käimist ja milliseid õppetunde peab ta kõige valusamateks.
Saatejuht oli börsitoimetuse ajakirjanik Jana Saarkoppel
Foto autor: Simo Sepp
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.