Hoonete automaatikatehnoloogiat pakkuv idufirma Bisly kaasas investoritelt 6,2 miljonit eurot, teatas ettevõtte tegevjuht Ants Vill.
Kaasamise eesmärk on kiirendada äri kasvu uutel sihtturgudel Suurbritannias ja Saksamaal. “Me näeme nendel turgudel suurt kasvuvõimalust,” ütles Vill Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Eestis on Bisly saavutanud juba turuliidri positsiooni, märkis idufirma juht.
Idufirmasse tegid investeeringu Aconterra, Smartcapi ja Pinorena investeerimisfondid ja Foxway asutajad Urvo Männama ja Paul Padrik.
Vill selgitas, mida kaasatud rahaga täpsemalt tehakse, mis on idufirma eesmärgid ja kuidas idusektoris olukord on.
Intervjueeris Laura Saks.
Foto autor: Bisly
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.