• OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 5000,37%7 528,4
  • DOW 300,56%51 855,52
  • Nasdaq 0,1%26 544,75
  • FTSE 1000,49%10 413,99
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,38
  • OMX Baltic0,13%308,14
  • OMX Riga0,00%900,07
  • OMX Tallinn0,19%2 102,56
  • OMX Vilnius0,2%1 450,41
  • S&P 5000,37%7 528,4
  • DOW 300,56%51 855,52
  • Nasdaq 0,1%26 544,75
  • FTSE 1000,49%10 413,99
  • Nikkei 2251,55%72 353,96
  • CMC Crypto 2000,00%0,00
  • USD/EUR0,00%0,88
  • GBP/EUR0,00%1,16
  • EUR/RUB0,00%84,38
  • Juhan LangJuhan Lang
  • Joonas-Hendrik Mägi
Hommikuprogramm
00:00
Harju Elektri juht: hullemaks minna ei saa

Harju Elektri juht Tiit Atso on optimistlik ja tõdeb, et olukord enam hullemaks minna ei saa.

"Esimesed indikatsioonid on, et hullemaks pigem ei lähe. Usun, et pigem suudame jälle natuke paremad olla," rääkis Atso.

Ettevõtte juht tunnistab, et nad on madalseisus, kuid optimism pole kadunud. "Tahaksin väga uskuda, et see madalseis ongi lõpp ja siit saab ainult paremaks minna. Meie sektoris on selleks suurepärased võimalused," sõnas ta.

Intervjueeris Juhan Lang.

Foto autor: Liis Treimann

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele