Peale ränkrasket maid, mil kaotasin portfellist pea 13 000 eurot, sain juunis kergemalt hingata: suutsin langusest 4500 eurot tagasi võtta. Suurtele indeksitele tuli aga alla vanduda.
Oma maikuist miinust õnnestus mul pisut kustutada: juuniga teenisin paberil 4592 eurot portfelli lisaks. Kuu motoks oli aga istumine ja kannatamine: kui vana Draghi poleks hakanud juuni lõpus mesikeelselt börse turgutama, oleks mul seegi kuu üsna kurb olnud. Portfell tõusis ligi 1,47%. Tallinna börsile tegin sellega napilt tuule alla, aga Nii Stoxx 600-le kui ka S&P 500-le, mis kumbki tõusis eurodes arvestatuna üle 4%, pidin alla vanduma. Alates aasta algusest olen paberil teeninud 6,4%, 12 kuu tootlus on aga 3,8%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Märkimisperiood kestab 26. juunini
Leedu Keskne Krediidiühistu (LCKU), mis ühendab Balti riikide suurimat krediidiühistute võrgustikku, alustab allutatud võlakirjade programmi teist etappi. Leedus, Lätis ja Eestis pakutakse investoritele 11.–26. juunini võimalust soetada kuni 4 miljoni euro väärtuses 8,25% tootlusega võlakirju. Emissiooni esimene etapp ületas pakkumist märkimisväärselt.