Riigikogulane ja taksojuht Martin Repinski avaldas Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et tema aktsiaportfelli kuuluvad nii Tesla kui Facebooki aktsiad.

- Riigikogu liige Martin Repinski rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et hakkas Boltiga sõitma, sest tahtis teenida lisaraha, säilitada oma elustandardit ning ka selleks, et investeerida ja jõuda finantsvabadusse.
- Foto: Andras Kralla
Repinski, kelle plaan on taksosõiduga teenitav tulu investeerida ning millalgi jõuda finantsvabadusse, ütles, et teeb taksosõidust tuleva raha jaoks eraldi portfelli. Sinna pandud raha siiski seisab tal kontol praegu. Samas tõi ta oma investeeringutest rääkides välja, et viis oma pensioniraha üle investeerimiskontole ning seal tal juba ka mõningaid aktsiaid on.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?